В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №227

Боклуци

Начало
03.06.2020
ID:
227

Отпадъци/почистване

Подаден от: Христо

Място/адрес: ул. „Марин Дринов“ 8, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Вече трета седмица отрязани клони от улична липа стоят до контейнерите за смет и не се отнасят.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.07.202014:09
    Здравейте! В допълнение на отговора, който получихте на 25.06.20 г., Ви информираме, че е извършена проверка от служители на отдел „Екология и околна среда” при община Асеновград, като в момента на инспекцията не се констатира наличие на клони до контейнера на улица ”Марин Дринов” №8.
  • 25.06.202010:05
    Здравейте! Всички растителни отпадъци, изхвърлени в близост до съдовете за битови отпадъци, се почистват периодично по график.
  • 03.06.202010:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали