В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2269

Теч на вода на горноводенско шосе

Начало
09.03.2023
ID:
2269

Теч на вода

Подаден от: Андония

Място/адрес: Горноводенско шосе 8

Описание: Теч на вода с фекална миризма на горноводенско шосе номер 8


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.03.202301:15
    Здравейте! Извършена е проверка. Изпратен е сигнал до РЗИ - Пловдив. Съставен е констативен протокол за изтичане на битово-фекални води от необслужена септична яма, която се ползва от обитателите на дом за възрастни хора, ситуиран в близост до посоченото то Вас място. На ръководството на институцията е съставен акт по Закона за административните нарушения и наказания (ЗАНН), чрез който ползвателите на обекта ще бъдат санкционирани. Септичната яма е почистена и течът е спрян своевременно. Няма установено замърсяване на околната среда, вследствие на инцидента. Очаква се становище и реакция от РЗИ, които да вземат отношение по проблема.
  • 10.03.202309:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали