В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2268

Постоянно течаща вода на Горно Воденско шосе

Начало
09.03.2023
ID:
2268

Теч на вода

Подаден от: Румен Кадин

Място/адрес: Одрин 2

Описание: Бих искал да ви уведомя за постоянен теч на вода на маркироното място, който е с различен дебит и фекална миризма. Въпросният теч започва от около дом "Благоденствие" и стига до началото на Долно Воден и училище "Кирил и Методий". Благодаря предварително за вниманието! Хубев ден!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 19.03.202301:14
    Здравейте! Извършена е проверка. Изпратен е сигнал до РЗИ - Пловдив. Съставен е констативен протокол за изтичане на битово-фекални води от необслужена септична яма, която се ползва от обитателите на дом за възрастни хора, ситуиран в близост до посоченото то Вас място. На ръководството на институцията е съставен акт по Закона за административните нарушения и наказания (ЗАНН), чрез който ползвателите на обекта ще бъдат санкционирани. Септичната яма е почистена и течът е спрян своевременно. Няма установено замърсяване на околната среда, вследствие на инцидента. Очаква се становище и реакция от РЗИ, които да вземат отношение по проблема.
  • 09.03.202314:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали