В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2264

Улично осветление

Начало
06.03.2023
ID:
2264

Неработещо улично осветление

Подаден от: Йорданка Кузмова

Място/адрес: Ул,"Цар Иван Асен втори"Пазара пред супермаркет БББ

Описание: Здравейте!Молим за вашето съдействие относно осветлението на пазара пред супермаркет БББ.Ако може да се включат 10-15 минути по-рано, тъй като за работещите там е тъмно и стоката не се вижда.Лампите светват последно на пазара, когато той затваря и после светят цяла нощ.Благпдарим за съдействието.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител