В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2262

НЕ ПОЧИСТЕНИ БИТОВИ ОТПАДЪЦИ

Начало
06.03.2023
ID:
2262

Отпадъци/почистване

Подаден от: Мевлян Сюлейман

Място/адрес: ул. „Матей Преображенски“ 35, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Искам да подам сигнал, че графика за почистване на битовите отпадъци на ул." Матей Преображенски " ( от към новия кв.Баделема 2) не се спазва !!! Съвсем скоро новия кв.Баделема 2 ще се превърне в нерегламентирано сметище. При положение, че общината НЕ МОЖЕ да осъществи контол над фирмата-изпълнител да спазва графика три пъти седмично да обслужва контейнерите. Искам да отправя предложение:-). Не е ли по-добре да се поставят локални контейнери (както е в кв.Долно Воден) , пред жилищните сгради в новия квартал които са въведени в експлотация?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 08.03.202312:34
    Здравейте! Към настоящия момент продължава благоустрояването на кв. "Баделема 2". Част от жилищните сгради не са въведени в експлоатация. След приключване на благоустрояването на района и въвеждане в експлоатация на жилищните сгради, обслужването на съдовете за битови отпадъци ще бъде ежедневно.
  • 06.03.202313:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали