В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2261

Неработещо осветление в кв. Запад

Начало
05.03.2023
ID:
2261

Неработещо улично осветление

Подаден от: Гергана Стоянова

Място/адрес: До офис хотел Сани

Описание: Уличното осветление пред блок "Възход", ул. "Лозница" 2 не работи.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител