В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №226

ремонт ул. Клокотница

Начало
01.06.2020
ID:
226

Опасна улична дупка

Подаден от: Петър Николов

Място/адрес: ул. „Клокотница“ 48, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Кога ще бъде довършен, започнатият преди почти година "ремонт" на ул. Клокотница. Разкопано е между пътното платно и тротоара по цялото продължение на улицата. Резултата при всеки дъдж е, че канализацията се пълни с пясък и чакъл.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 16.12.202008:29
    Уважаеми г-н Николов, отговор на въпросите си може да откриете тук: https://www.asenovgrad.bg/bg/novini/startira-remont-na-ul-klokotnitsa-v-asenovgrad
  • 22.06.202016:49
    Уважаеми г-н Николов, в капиталовата програма на община Асеновград за 2020 г. е предвиден обект за подмяна на водопровод и канализация от улица "Борислав" до улица "Илинден". В момента тече процедура по избор на изпълнител за извършване на строително–монтажни работи (СМР) към ВиК - Пловдив. След приключване на строителните дейности по изпълнение на водопровода и канализацията ще се възстанови и настилката на уличното платно.
  • 02.06.202008:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали