В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2259

Ужасна улица - Матей Преображенски

Начало
02.03.2023
ID:
2259

Опасна улична дупка

Подаден от: Мая

Място/адрес: Ул. Матей Преображенски

Описание: Добър вечер уважаеми управляващи на град Асеновград . Бих искала да сигнализирам за една улица : улицата е “ Матей Преображенски която е в окаяно състояние . Изпочупих си колата заради състоянието на разрушената улица . Това е толкова централна улица и трафика на коли и на пешеходци е доста засилен вече . Не смятате ли че е крайно време да се помисли за асфалт , и за функционални третоари за да може колите и пещеходците да се движат нормално ,не може така да се продължава , хората си плащат данъците , а не получават елементарното . Не е справедливо - скоро се направи основен ремон на улица - Княз Александър Батенберг при положение че там си имаше и третоари и асфалт и беше в доста добър функционален вид . Никак не е справедливо , моля да се помисли и за тази улица ……..


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 06.04.202313:47
    Здравейте! В момента община Асеновград изгражда водопровод и каналзиация в кв. "Баделема 2" и след приключването на тези дейности ще започне отделянето на средства за изграждане на основни улици от квартала.
  • 05.03.202322:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали