В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2258

Неработещо улично осветление

Начало
02.03.2023
ID:
2258

Неработещо улично осветление

Подаден от: Айхан

Място/адрес: Стою шишков 11

Описание: Неработещо улично осветление, мигащо,отделно има опасна дупка на асфалта непосредствено близо до училището!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.11.202315:05
    Здравейте, след сключване на договор с фирма изпълнител за извършване на текущи ремонти, ще бъде изпълнен посоченият от Вас обект.
  • 07.04.202312:41
    Здравейте, проблемът с уличното осветление е отстранен.
  • 05.03.202322:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали