В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2256

Не работещо улично осветление

Начало
01.03.2023
ID:
2256

Неработещо улично осветление

Подаден от: Пламен Христев

Място/адрес: Ул полковник Дрангов

Описание: Не работещо осветление на улицата между улиците генерал Колев и Марин Дринов!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител