В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2252

Неработещи улично осветление

Начало
27.02.2023
ID:
2252

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул.Пирин 7

Описание: Не работеща лампа на улично осветление на ул Пирин 7,това е третата по брой лампа от бул.България по улицата


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител