В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №225

Опасно дърво пред жилищна сграда

Начало
01.06.2020
ID:
225

Друго

Подаден от: Атанас

Място/адрес: ж.к. Изток 11А, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Пред входа на жилищна сграда кв.Изток бл.11 вх.А , има дърво високо около 15 - 20 метра.Дървото е наклонено,корените му разрушават стилбището,мазетата и подкопават основите на сградата (приложени снимки).Всички живущи на посочения адрес сме единодушни че,дървото трябва да бъде премахнато,за да не пострада повече сградата.Подавали сме редица молби през годините с подписи от всички живущи към общината за въпросното дърво но нито сме имали отговор нито някои се е заинтересовал,за пореден път.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител