В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2247

Неработещо улично осветление

Начало
26.02.2023
ID:
2247

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иван Трифонов

Място/адрес: ул. „Гонда вода“ 7, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Неработещо улично осветление до ДГ Мир. Трудно се предвижват семейства с деца в нощно време. ДО Гонда Вода 7В


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител