В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2246

Опасни тротоарни плочки

Начало
25.02.2023
ID:
2246

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул. Асенова Крепост - 23

Описание: Здравейте, На 23.01,2023г. ЕВН подмениха 2 електрически стълба пред нашите къщи на ул. Асенова Крепост 23 и 25. Служител на ЕВН каза, че следващата седмица (след монтажа) ще възстановят тротоарните плочки. Вече месец след датата на монтажа тротоарът не е възстановен и имаше ситуация с паднала жена поради образувалата се дупка. Моля за съдействие. Приложено ще видите снимки от плочките около 2-та сменени стълба, направени към датата на сигнала. Благодаря предварително.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител