В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2244

Младешкия хълм тъне в боклук

Начало
24.02.2023
ID:
2244

Отпадъци/почистване

Подаден от: Даниела Дерменджиева

Място/адрес: Младешкия хълм

Описание: Парка на младешкия хълм до палеонтологичния музей е залят със стъкла и боклуци. Моля, изпратете релевантните служби да почистят, както и да сложат няколко малки коша и един контейнер. Нека красивия ни град не се зарива с тонове боклуци. Грозно е, а е хубаво място за разходка.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.03.202300:25
    Уважаема г-жо Дерменджиева, паркът на младежкия хълм до Палеонтологичния музей ще бъде почистен от лица, полагащи общественополезен труд по реда на чл.12 от ППЗСП, в кратък срок. Относно кошчетата, които искате, могат да бъдат предоставени такива на по–късен етап от време, когато има възможност.
  • 26.02.202316:37
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали