В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2243

КОМПРОМЕТИРАНА ПЪТНА ТАБЕЛА, ОПАСНА ЗА МИНАВАЩИТЕ ПЕШЕХОДЦИ

Начало
24.02.2023
ID:
2243

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Янка

Място/адрес: ул. „Съединение“ 54, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте. От началото на учебната година забелязвам, че металните основи на информационната пътната табела за ПЪРВОМАЙ, на идване от с. Бачково, точно преди моста на бензиностанция ПЕТРОЛ буквално са ИЗГНИЛИ. Преди няколко дни табелата се наклони опасно на една страна, застрашавайки живота на хиляди хора, които ежедневно минават от там, а именно: Деца за училище, възрастни , спортуващи, посетители на Асенова крепост Майки с колички Туристи Вземете нещата на сериозно и ВЕДНАГА демонтирайте табелата, за да не се окаже някой в болницата!!! ЧАК СЛЕД ТОВА си репортувайте до институцията, която е отговорна за поставянето на нова такава!!! Въпрос на време ( дни) е да падне върху главата на някого или върху колата му!!!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 11.06.202323:20
    Здравейте, новата табела е монтирана.
  • 07.04.202316:02
    Здравейте, благодарим Ви за сигнала! Проблемът е отстранен своевременно. Поръчана е нова табела и когато бъде доставена, ще се монтира на определеното за целта място.
  • 26.02.202316:37
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали