В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2242

Неработещо улично осветление в Ж.К. Изток

Начало
23.02.2023
ID:
2242

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Гонда вода“ 7, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Липса на улично осветление до няколко жилищни сгради, където живеят семейства с деца, на които им е трудно да се предвижат сигурно и спокойно в нощно време. СНИМКИ от нощно време и сутрин в ул.Гондо Вода 7В и съседния блок.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител