В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2241

Подновяване на тротоарни плочки

Начало
23.02.2023
ID:
2241

Друго

Подаден от: Незидан Йорданова

Място/адрес: Полковник Дрангов 2

Описание: Уважаеми дами и господа, Пиша ви по повод подмяната или по скоро не подмяната на тротоарните плочки пред къщата ни наул. "Полковник Дрангов"2. От известно време тече подмяна по цялата улица, но както вчера разбрах пред нашата къща, в оставащите 5 метра за да се завърши улицата, плочките нямало да се сменят. И причината е, че преди повече от 15 години те бяха подменени от нас лично със наши собствени средства заради лошото им състояние. Сега след всички тези години те са отново начупени, компрометирани и различни на цвят и форма от останалите. Въпросът и молбата ми е да бъде преразглеждане решението да се оставят старите плочки. Разбирам, че може би естетичния вид на цялата картина не е най важното, но нека се има в предвид, че предишното заменяне всъщност е било с лични средства С ува.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.03.202301:23
    Уважаема г-жо Йорданова, проблемът е разрешен.
  • 28.02.202321:57
    Уважаема г-жо Йорданова, информираме Ви, че участъкът от тротоара, който посочвате в сигнала си, ще бъде изпълнен, след като собственикът на търговския обект, разположен в непосредствена близост, извърши повдигане на нивото около стълбите на имота си (търговския обект), с цел да не се получава оттичане на дъждовната вода там.
  • 26.02.202316:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали