В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2240

Изсъхнало дърво

Начало
22.02.2023
ID:
2240

Друго

Място/адрес: Цар Иван Асен II №62

Описание: На ул. „Цар Иван Асен II” № 62, на тротоара има дърво, което е изсъхнало и има опасност да падне. В близост до короната му преминават жици на електрозахранването. Движението от автомобили и пешеходци в района е много интензивно. В тази връзка, Ви моля за оглед на дървото и вземане на мерки за отстраняването му.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.03.202300:24
    Уважаеми г-н Ацалов, на ул. “Цар Иван Асен II“ №62 на общински тротоар има 1 бр. дърво, което е за премахване. Сигналът е записан и е предаден на фирмата изпълнител, с която община Асеновград има сключен договор за изпълнение.
  • 26.02.202316:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали