В процес 38 Приключени 1744

Сигнал №224

Замърсена скейт зона срещу градския басейн

Начало
30.05.2020
ID:
224

Отпадъци/почистване

Подаден от: Добринка Законова

Място/адрес: Скейт зона срещу градския басейн

Описание: Площадката срещу градския басейн е замърсена и не се почиства от няколко месеца. Тревата се окоси на кошчетата и площите не се почистват регулярно. Не са обезпаразитени тревните площи срещу кърлежи. Липсва табела за обработване срещу кърлежи.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 03.06.202010:11
    Уважаема г-жо Законова, уведомяваме Ви, че районът около Градски басейн и скейт зоната периодично се почистава и поддържа. През месец април беше извършена първична обработка срещу кърлежи на горепосочените площи. След извършената обработка са поставени предупредителни табели, които вероятно са премахнати от недобросъвестни граждани. Дейностите по почистване и косене на зелените площи, паркове и градини, всред които е и зоната, посочена от Вас, проодължават по график.
  • 01.06.202009:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали