В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2239

обяви от частни лица и кредитни институции

Начало
22.02.2023
ID:
2239

Въпрос

Подаден от: Христо Игнатов

Място/адрес: Асеновград

Описание: драга община Асеновград.За пореден път подавам сигнал. за състоянието на автобусните спирки в асеновград . отговорът ви на миналия ми сигнал беше меко казано избягване от отговорност.Няма промяна продължава лепенето безнаказано на всякакви обяви което ме навежда на мисълта че не сте взели никакви ама абсолютно никакви мерки кога най-после ще се задействате има начин няма воля от ваша страна


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.05.202302:19
    Уважаеми г-н Игнатов, всички кредитни институции на територията на Асеновград са предупредени да не лепят обяви по автобусните спирки. През май 2023 г. е предвидено цялостно почистване на залепените материали от автобусните спирки, след което същите ще бъдат измити и почистени с водоноска.
  • 22.02.202315:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали