В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2238

Сметоизвозване

Начало
22.02.2023
ID:
2238

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Тополово

Описание: Здравейте! Живея на улица Изток 17 в с.Тополово. Вчера 21.02.2023 г. не мина колата за сметоизвозването по нашата улица. Има ли някаква промяна на деня за сметоизвозване за моята улица? Поздрави! инж.Владимир Колев


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.02.202317:12
    Уважаеми г-н Колев, сметосъбирането и сметоизвозването на битовите отпадъци в населените места на територията на община Асеновград се извършват съгласно одобрена план-сметка за 2023 г. и наличните финансови средства. През февруари 2023 г. за с. Тополово обслужването на съдовете се извършва по график на следните дати: 03, 14, 17 и 28. За допълнителни въпроси може да се обърнете към кмета на населеното място.
  • 22.02.202314:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали