В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2233

Сметосъбиране

Начало
21.02.2023
ID:
2233

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Сливница“ 10, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Въпреки, че ул. Ал. Батенберг е в ремонт сметоизвозване не би следвало да спира. Няколко дни не са изхвърляни отпадъците и се е сформирало микро сметище. Моля за бързи и адекватни мерки. Благодарим предварително.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 26.02.202317:15
    Уважаеми г-н Кренчев, поради извършването на ремонтните дейности по ул. „Александър Батенберг“ има затруднения с обслужването на контейнерите за отпадъци. Пренасочва се друг сметосъбиращ автомобил, който да обслужва контейнерите, разположени на ул. „Александър Батенберг“ на кръстовището с ул. „Сливница“. На 21.02.23 г. контейнерите са обслужени и около тях е почистено.
  • 21.02.202311:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали