В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2231

Липса на копче на светофара

Начало
21.02.2023
ID:
2231

Неработещ светофар

Място/адрес: Ул.Съединение(светофара на пешеходния мост)

Описание: Едното копче на светофара липсва,а има голям поток на хора и моля да бъде поправено.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител