В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2230

Ремонт на ул.Свети Кирик

Начало
20.02.2023
ID:
2230

Въпрос

Подаден от: Георги Вълчев

Място/адрес: ул. „Свети Кирик“ 18, 4247 кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: Въпроса е относно дългоочаквания ремонт на ул.Свети Кирик в кв.Горни Воден.Защо ремонта е спрян,и от няколко месеца не се работи?Само частична подмяна на тротоари е направена досега.Ще се случили ли този ремонт,така както беше официално обявен от общината,(цялостна подмяна на тротоари и асфалтова настилка)?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 21.02.202312:46
    Здравейте! Във връзка с неприемането на държавния бюджет за 2023 г. и следователно, невъзможността на община Асеновград да гласува свой собствен такъв, е преустановена работата, до гласуването на бюджета за 2023 г. на общината. От дейностите, извършени през 2022 г., остана да се асфалтира участъкът от кръстовището за пътя към манастир "Св. Св. Кирик и Юлита" до кметството. Строителните работи там бяха временно преустановени заради неблагоприятни метеорологични условия.
  • 21.02.202311:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали