В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №223

Развъдник на кърлежи

Начало
30.05.2020
ID:
223

Отпадъци/почистване

Подаден от: Михаела Колева

Място/адрес: Ул.Бойка Войвода/ ул.Спортист

Описание: Здравейте , пиша по един доста обсъждам проблем , относно кърлежите в нашия град. Нужно ли е всяка година живущите около тази тревна площ да си косим тревата и да я пръскаме ?! Всяка година подаваме жалби, така ли трябва да се процедира. Нима това не е работа на Общината ?! Хората Ви минават с косачките и ни подминават !!!! Кърлежите са навсякъде дори по т.н " тротоари ", които от трева не се виждат.Молим да се обърне внимание !!!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 03.06.202010:21
    Уважаема г-жо Колева, уведомяваме Ви, че на 14.04.20 г. и на 12.05.20 г. тревните площи около улиците „Спортист“ и „Бойка Войвода“ бяха окосени. През месец април беше извършена първична обработка срещу кърлежи на горепосочените площи. Община Асеновград периодично почиства и поддържа тревни площи в града.
  • 01.06.202009:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали