В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2228

Невъзможност за ползване на тротоар

Начало
19.02.2023
ID:
2228

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Таня Витанова

Място/адрес: Ул. Капитан Андреев

Описание: Постоянно паркирали коли по този начин и невъзможност за ползване на тротоар


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител