В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2226

Нагло неправилно паркиране!

Начало
19.02.2023
ID:
2226

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 26, 4230 Асеновград, България

Описание: Паркинга беше пълен, а возилото от снимката най-демонстративно беше спряно така, че да заеме две инвалидни места и едно за паркиране на семейства с малки деца. Нека отговорната институция КАТ свърши малко полезна работа и наложи предвидената глоба на нарушителя!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител