В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2225

Опасни дървета

Начало
18.02.2023
ID:
2225

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Ул. ДРАГОМАН 7

Описание: Здравейте, на улица Драгоман има големи дървета, които трябва да се окастрят.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 28.02.202322:14
    Здравейте! Преди започване на строителните дейности по възстановяване на уличната и тротоарната настилки, на ул. „Драгоман“ е направен оглед на всички дървета, намиращи се върху тротоарната площ. Предприети са съответните действия по подкастряне или премахване на пречещи и опасни дървета. Следващото кастрене ще бъде извършено най-рано през следващия есенно-зимен (невегетационен) период.
  • 20.02.202312:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали