В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2224

Не работещо улично осветление

Начало
17.02.2023
ID:
2224

Неработещо улично осветление

Подаден от: Здравко Стоилов

Място/адрес: ул. Пирин

Описание: От известно време уличното осветление не работи


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител