В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2222

ул "полк. Дрангов" трета вечер е неосветена

Начало
16.02.2023
ID:
2222

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо

Място/адрес: ул. "полк. Дрангов"

Описание: Улицата не е осветена вече няколко вечери. В същото време, на много места е разкопано и е още по-опасно предвижването в тъмните часове. Не са една или две улични лампи, че да не са се самозадействали отговорните служби. За всеки проблем сигнал ли трябва, за да се реагира и оправи?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител