В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2221

Повреда на уличното осветление

Начало
15.02.2023
ID:
2221

Неработещо улично осветление

Подаден от: Пламен Христев

Място/адрес: Ул полковник Дрангов

Описание: Част от улицата е без улично осветление от поне три месеца


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител