В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2216

Неработещо улично осветително тяло

Начало
14.02.2023
ID:
2216

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Акация“ 7, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Изгоряла лампа


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител