В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2215

Безотговорен стопанин на куче

Начало
14.02.2023
ID:
2215

Друго

Място/адрес: ул. Пирин 8

Описание: Кучето се бие, не се храни и не му се чисти (живее в изпражненията си).


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.02.202316:28
    Здравейте! Извършени са неколкократни проверки на място, от служители на отдел „Екология и околна среда“. Не се установи отглеждане на домашен любимец на адреса, посочен в сигнала Ви.
  • 15.02.202308:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали