В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2214

Няма улично осветление

Начало
14.02.2023
ID:
2214

Неработещо улично осветление

Подаден от: Елена Баракова

Място/адрес: Улица Матей Преображенски

Описание: Улицата е без асфалт и вечер е много опасна ,защото е пълен мрак.Моля пуснете улично осветление.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител