В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2212

Опасният трафик по ул. Странджа

Начало
13.02.2023
ID:
2212

Въпрос

Подаден от: Владимир Шопов

Място/адрес: Странджа 25

Описание: Въпросът ми е към експертите по пътна инфраструктура в град Асеновград ( ако има такива ). Смята ли общината да направи промени относно движението по ул. Странджа. Улицата е двупосочна, широка е в по-голямата си част 2,5м. Тротоарите ( където ги има ) са широки 30см. По улицата се движат пешеходци - деца, възрастни и майки с колички. Същевременно трафика в сутрешните часове ( 7:30-8:30 ) и следобед ( 15:00-19:00 ) е супер интензивен. Предпоставките за ПТП са 100%. Приложил съм няколко "нормални" ситуации от един ден.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.09.202309:42
    Здравейте, уведомяваме Ви, че ул. "Странджа" от 20.09.2023 год. е еднопосочна.
  • 11.06.202323:23
    Уважаеми г-н Шопов, възложено е изготвянето на технически проект за въвеждане на еднопосочно движение по ул. "Странджа".
  • 02.03.202314:55
    Уважаеми г-н Шопов, възложено е да се направи промяна на Генералния план за организация на движението в Асеновград и тази улица да стане еднопосочна.
  • 15.02.202308:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали