В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2211

Изпочупена спирка

Начало
13.02.2023
ID:
2211

Друго

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 42, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Моля, да се обърне внимание на състоянието на тази спирка! Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител