В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2210

Резултат по сигнал 2133

Начало
12.02.2023
ID:
2210

Друго

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: Асеновград, ул. “Клокотница” 39

Описание: Здравейте, на 05.01.2023 г. подадох сигнал 2133 към Вас- плочките пред кооперацията ни, които от самото начало бяха положени некачествено и некадърно ( два пъти променяха наклона ) по време на ремонта на ул. “ Клокотница” отдавна се рушат и разстоянието между тях расте. Тротоарът не се ползва за гараж в частта пред вратата ни, защото това е вход към задния двор, където има гаражи и спират коли. За 5-6 седмици получих само информацията, че сигналът е подаден към фирмата- изпълнител…. Реакция няма. Сега може би се чака да мине периода, в който ремонтът е в гаранция. Или? Община Асеновград не следи ли за развитието на казусите?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител