В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №221

Във връзка с подаден сигнал 198

Начало
28.05.2020
ID:
221

Друго

Място/адрес: ул. „Георги Данчов“ 7, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Във връзка с релението по подаден сигнал от мен номер 198. С едно ходене на место не вярвам, че ще се реши проблема. Можеште спокойно да проверите още колко от моите съседи са подали жалби. И колко пъти сме звъняли в полиция и на 112 за да намерят шофьорите паркирали пред гаражите. С много лека ръка решавате проблемите. Моля да ми дадете телефона /служебния естествено / на човека направил проверката, за да може следващия път когато закъснявам за рабора да чака и той с мен.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.06.202014:06
    Уважаеми г-н Янев, при извършената неколкократно проверка по сигнал в рамките на работното време от 8:00 ч. до 17:00 ч. на Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи" към община Асеновград на улиците "Булаир" №10 и "Георги Данчов" №7 нямаше установени пречещи коли пред гаражи. В останалата част от денонощието за подобни нарушители може да сигнализирате незабавно на телефон 112 или на РУ - Асеновград (тел.: 0331 60 100).
  • 29.05.202009:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали