В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2209

Не почистени битови отпадъци

Начало
10.02.2023
ID:
2209

Отпадъци/почистване

Подаден от: Октай Байрямов

Място/адрес: Ул.Матей Преображенски 35

Описание: За пореден път подавам сигнал за непочистени битови отпадъци от ул.Матей Преображенски. Моля, да се преразгледа графика за почистване на отпадъците, тъй като тук в тази част на улицата (към новия кв.Бадмелема 2)камиона за битови отпадъци идва веднъж седмично !!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.02.202311:45
    Здравейте, Във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 10.02.2023г. на електронния портал за сигнали на Община Асеновград, Ви уведомяваме, че беше извършена проверка на място. При проверката се установи, че контейнерите са обслужени. Фирмата-изпълнител е предупредена три пъти седмично да обслужва контейнерите, разположени на ул. Матей Преображенски. Към настоящия момент продължава благоустрояването на кв. Баделема 2, част от жилищните сгради не са въведени в експлоатация. След приключване на благоустрояването на района и въвеждане в експлоатация на жилищните сгради, обслужването на съдовете за битови отпадъци ще бъде ежедневно.
  • 13.02.202308:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали