В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №2208

Некоректно изпълнение на общинска поръчка

Начало
10.02.2023
ID:
2208

Друго

Подаден от: Петя Ангелова-Андонова

Място/адрес: ул. „Пирин“ 28, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: В момента се извършват ремонтни дейности на улицата за подмяна на тротоарни плочки. Пред къщата ни на ул. Пирин N28 има спирателен кран, който те счупиха при вдигане на старите плочки. Накараха ни да си купим нов спирателен кран с условието, че като започнат да нареждат новите плочки ще го сложат! В момента крана е купен лично от нас, плочките са вече наредени, а фирмата изпълнител отказва да го постави, защото отказваме да им платим за тази дейност. Беше ни заявено да си го сложим сами. Трябва ли живущите да плащат за дейност, която се изпълнява по общинска поръчка, и ако стане авария поради непоставяне, кой носи отговорност за нея?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител