В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №2207

Улица без асфалт

Начало
10.02.2023
ID:
2207

Опасна улична дупка

Подаден от: Лъчезар Каменов

Място/адрес: С.Конуш ,улица:Детелина

Описание: Липса на асфалт! Нямаме дори и чакъл по който да си стигнем до къщите ! Липсва на улично осветление!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.02.202314:30
    Здравейте, уведомяваме Ви, че за асфалтиране на улици на територията на община Асеновград е необходимо да се приеме общинския бюджет и предложи за капиталови разходи. Улицата ще бъде предложена за изпълнение в програмата за капиталови разходи за 2023 годидна. В случай, че бъде прието предложението ще пристъпим към последващи действия.
  • 13.02.202308:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали