В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2205

Проблемна лампа

Начало
10.02.2023
ID:
2205

Опасни висящи кабели

Подаден от: Адриян Белчев

Място/адрес: кв.Запад ул. книжна Фабрика

Описание: Улична лампа която работи но капака при захранването и го няма и кабелите стърчат опасно отвън


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител