В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2204

Дърво за кастрене

Начало
10.02.2023
ID:
2204

Друго

Подаден от: Адриян Белчев

Място/адрес: кв. Запад , ул Книжна Фабрика пред блок 5/8

Описание: Дърво с огромна корона която заема половината от пътното платно и когато преминават автобуси от градски транспорт и камиони постоянно чупят клони


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.02.202316:35
    Здравейте, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 10.02.2023г. се извърши проверка на място от служители на отдел „Екология и ОС“. Установи се, че на ул. „Кн. Фабрика“, пред бл. 5/8 се намират 4/четири/ броя дървета, които имат нужда от подкастряне и повдигане на короните. Ще бъде възложено на фирма изпълнител да повдигне короните на дърветата така, че да не се пречи на безопасното преминаване на хора и автомобили.
  • 13.02.202308:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали