В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2203

Пропаднал път

Начало
10.02.2023
ID:
2203

Опасна улична дупка

Подаден от: Иван Гърков

Място/адрес: ул. „Велико Търново“ 24, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Липсва бетонен блок от уличната настилка. Дупката е с голяма дълбочина,над 1,5 метра. Обезопасена е с клон...


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител