В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2201

Във връзка с ремонта на ул. "полк. Дрангов"

Начало
09.02.2023
ID:
2201

Друго

Място/адрес: ул. „Полковник Дрангов“ 2, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Преди години в самото начало на улицата изникна обособена зона, наредена с плочки и оградена с кашпи. Ако е имало някакво разрешение от общината, то едва ли е било законно. След сигнал до вас и издадено от общината предписание, някои от елементите като кашпите се преместиха. Но плочките останаха, а те затварят дъждоприемна шахта в най-североизточната част на улицата. Въпроса е, подмяната на настилките, включва ли премахването на незаконно обособената зона и възстановяване на правилното оттичане на дъждовните води?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 02.03.202309:42
    Здравейте, информираме Ви, че участъкът е асфалтиран.
  • 26.02.202323:10
    Здравейте, предвидено е при изпълнението на ремонта на ул. "Полк. Дрангов" да бъде изпълнен и посоченият от Вас участък.
  • 10.02.202311:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали