В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2200

Опасно пропадане/дупка в гр.Асеновград на ул.Велико Търново

Начало
09.02.2023
ID:
2200

Пропаднал път

Подаден от: Ivan

Място/адрес: Ул.Велико Търново до номер 26/28

Описание: Спешен сигнал за пропадане на път и счупване на паве от настилката с образувала се дупка с дълбочина над 2 метра(вероятно отдолу има шахта) и опасност от пропадане на хора и предпоставка за ПТП .Към момента мястото е необезопасено и липсва улично осветление в целия квартал през тъмната част на денонищието. гр.Асеновград Ул.Велико Търново до номер 26/28 на пресечката с ул.Кръстова гора.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител