В процес 52 Приключени 429

Сигнал №220

Ремонт на светофар

Начало
27.05.2020
ID:
220

Неработещ светофар

Подаден от: Яна Стоева

Място/адрес: Гр. Асеновград, бул. България

Описание: На 19 май 2020 г. съм подала сигнал за ремонт на светофара, който се намира на бул. България до хотел Сани. На 26 май 2020 г. вие ми отговаряте, че е осъществен ремонт на светофарната уредба и че към 26 май светофара функционира нормално. ВИДНО ОТ АКТУАЛНИТЕ МИ СНИМКИ ОТ ДНЕС, СВЕТОФАРНАТА УРЕДБА НЕ Е РЕМОНТИРАНА И НЕ ФУНКЦИОНИРА НОРМАЛНО. МОЛЯ, не ставайте смешни с такива отговори и наистина си с вършете работата и направете ремонт на посочения светофар.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 20.07.202009:44
    Уважаема г-жо Стоева, светофарната уредба, която визирате, е морално остаряла. Извършени са многократни проверки и огледи, които са установили, че повредата не подлежи на отремонтиране. Община Асеновград е в затруднено финансово състояние към момента. Планирано е светофарът да бъде подменен с нов, при възможност за осигуряване на финансиране.
  • 29.06.202014:43
    Уважаема г-жо Стоева, извършена е проверка на място от експерти. Уведомяваме Ви, че община Асеновград подготвя подмяна на светофарната секция, за която сигнализирате.
  • 28.05.202011:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали