В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2199

ИЗСЪХНАЛИ ДЪРВЕТА

Начало
07.02.2023
ID:
2199

Паднало дърво

Място/адрес: БУЛ.БЪЛГАРИЯ 73

Описание: ЗДРАВЕЙТЕ, НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНСКА СОБСТВЕНОСТ В ГРАД АСЕНОВГРАД БУЛ.БЪЛГАРИЯ 73 ИМА ОПАСНИ ИЗСЪХНАЛИ ДЪРВЕТА(3 БРЕЗИ И 1 АКАЦИЯ)КОИТО СЛЕД ПОСЛЕДНИТЕ ВЕТРОВИТИ ДНИ ВЕЧЕ ЗАСТРАШАВАТ МИНАВАЩИТЕ ХОРА ,МОЛЯ СЪДЕЙСТВАЙТЕ ЗА ОТСРТАНЯВАНЕТО ИМ ПРЕДИ ДА СА СТАНАЛИ ПРИЧИНА ЗА ИНЦИДЕНТ.ДЪРВЕТАТА СЕ НАМИРАТ С ГРАДИНАТА НА РЕСТОРАНТ ,,БЯЛО МОРЕ,, ,КОЯТО Е ОБЩИНСКА ПЛОЩ.БЛАГОДАРЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.02.202315:44
    Уважаема госпожо Дякова, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 07.02.2023г. се извърши проверка на място от служители на отдел „Екология о ОС“. Установи се, че дървета /3 броя брези, 1 брой акация/, находящи се на бул. „България“ № 73 в общинска площ са напълно сухи и трябва да бъдат премахнати. Ще бъде възложено на фирма изпълнител да премахне дърветата.
  • 07.02.202311:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали