В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2198

Неработещо осветление.

Начало
04.02.2023
ID:
2198

Неработещо улично осветление

Подаден от: Минка

Място/адрес: Асеновград, ул.Цар Иван Асен ll 73

Описание: Неработещо улично, до входа на блок на ул. ЦАР ИВАН АСЕН ll 73. НА т.рафопоста е ( свети 7 секунди и изгасва) и пак. Срещу входа на ном. 73.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител